Otevřené srdce i přes zrady a pády, které život přináší

23.10.2021

Co mi vlilo krev do žil a co mi dává smysl? Co je mým motorem? Co mi dobíjí životní energii, kterou potřebuji k tomu, abych dostála svého závazku? Závazku, kterým je kouzlit smích v dětských očích. To je důvod, pro který žiju.

Jak už to u mě bývá, ve dvouletém horizontu mi začala opět pohasínat moje energie. A jak už to tak u mě bývá, příležitost ke změně se objevila přímo přede mnou. Neváhala jsem ani minutu. Měla jsem možnost absolvovat pár meetingů s Katkou Čechurovou. Podnikatelkou, která vám vyrazí dech.

Hned mi byla "v něčem" velmi podobná. Náboj, který Katka má, mi byl víc než sympatický. Napadlo mě, že bych už nemusela tvořit a dřít se sama, ale že bychom mohly začít tvořit dohromady. Pak jsem oslovila i Andreu Gembalovou, což pro mě byla jasná volba, a daly jsme dohromady 4GROW.

Otevřenost v podnikání není dnes úplně všední a myslím, že se ani moc nenosí. My ale jdeme dělat VĚDOMÉ PODNIKÁNÍ, takže si vzájemně vyložíme karty a otevřeně vyjasníme názor jedné na druhou. Nechávám se fascinovat souhrou nás tří.

Vždy jsem razila, že společníci mají být v lichém počtu a že tři je moc. Změnila jsem názor, a to nejen z vlastní pohodlnosti. 😊 Jsem přesvědčena, že když znásobím svoji energii a elán, jsme schopny naprosto zlomových výsledků.

Za 13 let jsem zvyklá dělat všelijaká rozhodnutí (ekonomická, provozní, finanční, personální aj.). Věřím, že posun "podnikatele" je závislý na množství delegování provozních záležitostí a systému uvažování o podnikání. Ze začátku je nezbytné si projít vším, a proto je to náročné, ale to pomine a my se obklopíme profíky v oboru. Cílem je být "v práci" uvolněný s otevřenou myslí.

Kateřina & Monika

Já i Katy jsme vizionářky. Jsme fascinovány zítřkem. Milujeme inspiraci, která pramení ze snění. Vidíme cestu, která nás zavede do lepšího světa.

Katy o Monice

" Na Monice velmi obdivuji její "drive", tah na branku. Obrovskou dynamickou, ohnivou energii. Obdivuji i to, že svou firmu začala budovat v 21 letech! Taková cílevědomost je naprosto jedinečná! Pro srovnání já se v tom věku poflakovala na VŠ, jezdila na motorce a žila ze dne na den z brigád. Své podnikání jsem začala budovat mnohem později, až když jsem se stala matkou a začala vnímat intenzivněji zodpovědnost nejen za sebe. Miluji na Monice její spontánnost, rychlost, upřímnost.

Její přínos do 4GROW vnímám v opravdovosti plynoucí ze 13 leté podnikatelské zkušenosti. Monika nikdy nemluví o teorii. Vše, co říká, je podloženo výsledky, osobní zkušeností. Má za sebou nejen úspěch, ale i pády. Což je to, co nás posiluje a posouvá dál. Obdivuji její neustálou potřebu na sobě pracovat, studovat, ale i pomáhat druhým, tvořit věci se společenským přesahem. V tom se velmi shodujeme. "

Monika o Katy

" Katy je ztělesněním silné energie, spojené s krásnou esencí ženskosti a hravosti. Podnikání je pro ni hra, díky které jsme se my dvě potkaly. Obdivuji u Katy, s jakou rozvahou řeší nastalé situace. Přináší nejlepší možné řešení v dané chvíli. Je skvělé s ní tvořit. Jsem šťastná, že jsem poznala takovou podnikatelku, se kterou mám možnost spolupracovat. Provokuje lidi, aby byli lepší verzí sebe sama, a to na ni miluji.

Katy má 20leté zkušenosti v businessu, a proto je mi velkou inspirací. Vyhovuje mi, jak je jasná, věcná a stručná. Plná nápadů, tvořivosti a následných souvislostí.

Katka je stále připravena novým výzvám, jde vstříc řešením a umí vydělat peníze! "

Monika & Andrea

Já a Andy jsme v prvé řadě velmi blízké přítelkyně, které jsou k sobě velmi ale velmi upřímné. Jako dvojce znázorňujeme souhru.

Andy o Monice

"Monika mě nepřestává fascinovat rychlostí v realizaci jakéhokoliv nápadu. Někde něco zaslechne a stačí pár dnů, aby z toho udělala funkční smysluplný byznys plán. Ve všem vidí příležitost. Její optimismus je přímo nakažlivý. Slovo nejde pro ni opravdu neexistuje. Pokud někomu skutečně s lehkostí funguje zákon přitažlivosti a finanční hojnost, tak je to ona. Jde si za svým cílem a nebojí se u toho si sama vyhrnout rukávy. Čeho si na ni nejvíce vážím? Je to čestnost, štědrost a poctivost. A i přes životní kopance, je stále schopná nechat své srdce otevřené dokořán, protože zůstává věrná především sama sobě."

Monika o Andy

"Na Andy obdivuji její obrovskou dávkou empatie pro druhé a vládne slovem, a právě její slovo umí propojit lidi. Co umí bravurně, na rozdíl ode mě, je naslouchat druhým a věnovat jim pozornost. Je velmi tvořivá a dbá na detail, dárek od ní cílí na individualitu obdarovaného, kterému je tím věnována veškerá pozornost. Klade důraz na pocity a věří, že štěstí je uvnitř každého z nás. Její hodnoty vycházejí na povrch mimo racionální svět."

Kateřina & Andrea

Katy a Andy hledají role, ve kterých mohou pomáhat lidem uspět. Jejich zaměření na silné stránky bude velkým přínosem v roli mentorek.

Katy o Andy

" Na Andree obdivuji její hloubku vnímání. To jak obratně umí pojmenovat věci, jak vidí souvislosti. Je v tom vidět i dlouhodobá pracovní zkušenost ze zahraničí. Ten nadhled, obohacení jinými kulturami i způsobem práce. Pracovní konverzace s Andy mě vždy zklidňuje, jakoby nutí stát pevně na zemi, ačkoliv má hlava je v oblacích.

Přínos Andrey pro 4GROW vnímám v její schopnosti povýšit témata na úroveň, která přináší nový a transformační pohled. Nenechat téma jen na povrchu, ale projít ho do hloubky, emocí a najít jeho souvislost a pro další oblasti života. "

Andy o Katy

"U Katy se mi líbí její hravost a radost ze samotného tvoření. Je skutečnou tvůrkyní svého života, protože ji nechybí odvaha, její cíl zněl jasně - svoboda. Obdivuji její obrovský rozptyl a různorodost v podnikání. Jde vstříc všemu, co se zdá být nemožné a většinou jedná tak, že ze situace mají užitek všichni. Zná sebe i své slabé stránky a umí s nimi dobře pracovat i je zrale komunikovat. Mám ráda, s jakou lehkostí umí balancovat se hmotnou a s duchovní stránkou. A při těch všech jejich aktivitách vnímám, že je skvělá pečující a podporující máma."

První společná akce

První připravovaná společná akce je křest kalendáře Život v harmonii 2022, jehož je Katka tvůrkyní a modelkou a já jsem kmotrou. Výtěžek poputuje na Nadační fond Na1lodi.

Křest bude 9.11. 2021 v Hotelu Barceló Brno od 17 hodin. Celou akcí bude provázet Jirka Wiener a hudbou provedou sourozenci Gazdíkovi.

.... pá Monika