Já na YouTube

17.02.2022

...byla za mnou obrovská chuť v podnikání něco dokázat.

Celý rozhovor najdete ZDE.

Děkuji za pozvání k rozhovoru od Gabrieli Mrkvicové a jejího SMART TALK. Velmi si vážím, že jsem mohla být 1. hostem.

Jaké byly mé začátky...

Rozhovor je o tom, jak jsem v 8 letech začala obchodovat s hráškem, který jsem nasbírala na poli... ve 12 letech jsem roznášela noviny, ve 14 obchodovala s telefonními kartami. Jakými brigádami jsem byla ochotna projít, abych nasbírala zkušenosti.

O tom, co jsem byla ochotna podstoupit, a jak bylo těžké se v podnikání prosadit v 21 letech jako dívka, bez zkušeností.

... ale kde vznikla myšlenka založit živnost a začít podnikat?

... co bylo na cestě podnikání nejtěžší?

... kolik hodin denně pracuji?

... co je to, co mě motivuje, dál podnikat a tvořit?

Co byl největší fuck-up mého podnikání?

V roce 2017.... fíha to byla jízda. 170 zaměstnanců a já propustila celý management v jeden den. Bylo to nejtěžší období v mém pracovním životě. Bezvýchodné, avšak neodkladné. Dala jsem firmu k prodeji a nakonec neprodala. Změnila jsem na necelý dva roky působnost svého podnikání a začala s mezinárodním obchodem. Dovážela jsem ty nejlepší avokáda, manga a papáju z Brazílie. Navštívila výrobny cukrovinek v Rio de Janeiru, v Miláně, Athénách... mé cesty byli různé a ohromující. Moje odvaha obchodovat s čímkoliv nebrala hranic. Po dvou letech jsem se vrátila naplno k úklidu a nastartovala ČISTĚ CZ a předčila rok 2017. Obklopila jsem se skvělým týmem a s nimi dotahuji své vize k dokonalosti.

Kam mě baví dávat peníze?

Jednoduše, celý život jsem hlídala děti. K dětem mám velmi blízko. A právě děti se staly tím motorem, který mě žene vpřed. Před 2 lety jsem založila Nadační fond Na1lodi, který kouzlí úsměv na tvářích dětem z dětských domovů v Brně... a firma ČISTĚ CZ přispívá 1,5 % ze svých příjmů měsíčně pro tyto děti. To mi dává opravdovou sílu růst!!!

V čem je Nadační fond Na1lodi jiný?

Jsem přesvědčena, že tak, abychom měli na děti kladný vliv, musíme získat s nimi nejprve vztah. Právě v tom je Nadační fond Na1lodi jiný... my budujeme vztahy. Děti mi nosí ukazovat vysvědčení, píšeme spolu úkoly a ukazuji jim, jaké je to podnikat. Moc jejich příběhy prožívám a užívám si je. V létě děti nadačního fond, díky sponzorům, vezme všechny k moři, kde si to moc užijí. Prní let, první moře... užasné!  Požadavek dětí je tobogán a neomezená zmrzlina 😊 Mým úkolem je jejich sen splnit!

Celý rozhovor zde - https://www.youtube.com/watch?v=59JiSdH3Ow4&t=1s

...i Vaneska má příběh
...i Vaneska má příběh
moje láska Zdenička :*
moje láska Zdenička :*

Za těmito skvostnými dětmi, stojí silnější příběhy než kdejakého 60. letého chlapa!

Jsem vděčná za jejich lásku!